Хто з банків дає кредит готівкою без довідки про доходи

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

кредит готівкою

В якому банку і під які відсотки можна отримати споживчий кредит готівкою без довідки про доходи.

На початок квітня оформити кредит без довідки про доходи можна у восьми банках. Про це повідомляє сайт kredit-gotivkoju.com.ua

За даними компанії на 1 червня 2016 року нецільові споживчі кредити готівкою без довідки про доходи позичальника пропонують вісім банків – АктаБанк , Альфа-Банк , Дельта Банк , Кредобанк , ОТП Банк , Platinum Bank , Ерсте Банк і банк Credit Agricole.

Варто відзначити, що за останній місяць скоротилася загальна кількість як банків, так і установ, що видають позики без довідки про доходи. Так, в період з 5 березня ринок покинули VAB Банк і банк “Фінансова ініціатива” – обидва банки пропонували споживчі кредити без довідки про доходи. При цьому кредитувати почав Правекс-Банк , однак взяти кредит у цьому закладі можна лише при наявності довідки про доходи.

Рейтинг пропозицій за споживчими кредитами готівкою без довідки про доходи

Банк

Максимальна сума, грн

Максимальний термін

Реальна ставка*, % річна

Ерсте Банк 20 000 3 роки 34,39-38,49
ОТП Банк 10 000 2 роки 50,84-58,32
Credit Agricole 20 000 3 роки 51,96-53,38
Альфа-Банк 20 000 3 роки 59,43-60,24
Platinum Bank 10 000 3 роки 60,49-74,67
Кредобанк 25 000 3 роки 69,01-107,69
АктаБанк 5 000 2 роки 73,48-75,69
Дельта Банк 15 000 50 місяців 77,54-81,73
Ідея Банк 15 000 1,5 роки 63,01-63,34
Банк Руський Стандарт 10 000 1 рік 88,4
Фольксбанк 25 000 2,5 года 107,09-107,53

Кредит готівкою без довідки про доходи у Львові

Споживчий кредит є одним з багатьох видів кредитів, які ви можете взяти в банку міста Львів. Ці гроші, як правило, використовуються на нагальні цілі, які ви можете використовувати на свій розсуд. Такі кредити, часто набагато важче отримати, вони мають суворі кваліфікаційні вимоги. Якщо ви плануєте оформити кредит готівкою, ось деякі речі, які потрібно знати про них. У місті Львів можливо отримати гроші від будь якого банку. Ми рекомендуємо Вам обрати у Львові один из трьох варіантів, або усі три:

Банк

Максимальна сума, грн

Максимальний термін

Реальная ставка*, % річна

Альфа Банк 200 000 3 роки 34,39-38,49
Монейвео 7 000 30 днів 50,84-58,32
Швидко Гроші 10 000 30 днів 51,96-53,38
 • Pingback: Генадій()

 • ксения берг

  Кредити без довідки про доходи-це дуже зручно для населення, яке працюe, як видомо, на минимальнiй зарплатнi. Але, звiсно, отримуэ намагато бiльше, нiж платить работодавець. Свого часу позичили грошi, зробили ремонт в новобудовi, и вчасно розрахувались. Тобто дуже корисно, для нашоi краiнi це реальний вихiд для населення, чия зарплатня досi в тiнi…

 • Димон

  Приєднуюсь до Ксенії і хочу сказати, що кредит для сучасної людини – єдина можливість реалізувати бажане. Головне – пам*ятати, що треба вчасно розрахуватися з кредиторами і ні в якому разі не перекривати борги новими позиками, і тоді все буде гаразд! Я свої кредити намагаюсь закрити якомога раніше, а краще, коли до встановленного сроку, тоді навіть вигідніше!

 • Марина

  Мені, як студентці, це взагалі дуже зручно, не треба перейматися, якщо не вистачить на щось грошей. Працювати я не можу, але взяти кредит готівкою і потроху його виплачувати не стане для мене великою проблемою. А в житті ситуації різні бувають, іноді терміново потрібні гроші, а взяти немає де. Добре, коли батьки можуть допомогти, але не в кожного батьки в змозі, тому дуже добре, що є такий варіант

 • Олена

  Мені також ця послуга кредит готівкою без довідки найприємніший. Я працюю на частну фірму, центральний офіс не в нашому місті. Тобто цю справку треба довго очікувати, а якщо ще і прийде с помилками…. Вже користувалась такими кредитами, дуже зручно. Є звісно переплата, але не така вона вже і велитка. Мабуть ще не один раз скористаюсь такою послугою, бо накопити грошей в наш час зовсім тяжко стало.

 • Galya

  І я, і багато хто з моїх знайомих вже оцінили переваги кредитування без оформлення зайвих паперів. Спрощенна система дає можливість майже всім бажаючим отримати позику. Але й відсотковів за користування нараховують набагато більше. Я розумію, что краще накопичувати кошти, але якщо позичені гроші зможуть допомогти заробити, то краще починати якомога скоріше

 • Олег

  Доброго дня! Я також користуюся такою послугою, як кредит готівко. Я знімаю квартиру в місті, а сам студент, роботи не маю. Іноді в батьків не вистачає грошей заплатаити за навчання або за квартиру і я беру кредит готівкою. Для мене це дуже зручно, так як я маю стабільний підробіток і з часом виплачую цей кредит, так що він не створює мені великих проблем.

  Дякую банкам, які надають такі кредити, завдяки їм людям простіше жити.

 • вика Кучер

  Дуже вдячна альфа-банку! Створює гарні умови для клієнтів та не забуває як складно у наш час. Хоча я дуже не люблю позичать гроші, але усе таки кредит готівкою дійсно хороша річ. Особливо коли дуже потрібні гроші, а зарплату затримують. Ще й до того не потрібного бігати за усякими довідками, коли часу не вистачає ні на що. Але нажаль людям з донецької області перестали їх видавати, чи то через не платоспроможність чи то через військові дії.

 • Владислав

  Більшість моїх знайомих отримували кредит готівкою без довідок про доходи та інших необхідних довідок переважно у мережі “Швидко Гроші”. За їх словами, якщо виникають певні труднощі із грошима, наприклад, затримали заробітню платню або зявились непередбачувані обставини, що потребують невеликих коштів, то вони звертаються до цього закладу. Існують певні недоліки саме цієї установи, наприклад, великий (порівняно із іншими банками та фін. закладами) відсоток, що становить близько 2-х відсотків в день. Проте, якщо вони мають впевненість, що кошти будуть повернені вже через 2-5 днів, то не мають ніяких сумнівів. Часу на це витрачається мало, здається, навіть онлайн можна отримати гроші, проте я можу помилятись. Але якщо б у мене була така потреба, то я б краще надав перевагу більш стабільному та впливовому закладу, наприклад, Альфа-банку або Банку Михайлівському. Вони також мають свої переваги, велика сума, яку можна запозичити, низька відсоткова ставка, мінімум документів та інше. Якщо загалом казати про таку послугу, то вона є дуже затребуваною у сучасному світі, ніхто не знає чи виникне така потреба у наступну хвилину, а бігати та збирати документи не завжди є час.

 • Sunray

  Маю деякі сумніви, щодо доцільності використання такої банківської послуги. Мені, насамперед, важко уявити у яку скрутну ситуацію має потрапити людина, щоб брати кредити готівкою без довідок про доходи, під жахливі відсотки та у сумнівних, як на мій погляд, установах. Мабуть я відношусь до того класу людей, що кажуть: “краще у сусідв позичити” або до подібних. Нажаль, на дану мить не маю жодної довіри до фінансової системи загалом та банків. Хто зна, можливо вже завтра більшість із цих установ зникнуть, а борги передадуть коллекторським фірмам, які здеруть із тебе три шкури, змушуючи виплатити тебе ті жалюгідні кілька тисяч, які ти взяв у борг під величезні, як на мій погляд, відсотки. Проте, це лише моя думка, не хочу виглядати жаливим песимістом але кажу те, що думаю. Сама можливість існування такої послуги у мене викликає недовіру. На яких умовах банки дають вам кошти не маючи для цього жодних передумов? Якщо при отриманні звичайного кредиту, ти хочаб передаєш банківській установі довідки, документи та купу всього іншого, то тут все виглядає занадто просто. Можливо я помиляюсь і все не так, як я собі уявив, проте факт залишається фактом. Або це грабіж, який прикритий гарними намірами або дійсно гарна послуга..

 • Наталия

  Відразу хочу сказати, що виступаю прихильницею такої форми кредиту, як кредит готівкою без довідки про доходи. Для банку при цьому ризики не великі, так як банки розташовують системою безпеки та колекторськими службами, які стоять на сторожі банківських інтересів. Для населення ж зручність такої послуги очевидна – вона скорочує бюрократичну тяганину та економить час на оформлення всіляких довідок. Нещодавно, зайшовши в банк для оплати комунальних послуг, виявилася свідком такої ситуації. Два студенти звернулися до співробітниці банку з проханням про видачу кредиту в сумі 10 тисяч гривень терміном на 6 місяців. Хлопці хотіли придбати айфон, який продавався по акції, і їм терміново були потрібні гроші. Необхідні документи – паспорт та ідентифікаційний код одного з хлопців – у них були при собі, необхідного віку 21 рік теж досягли. Кредит їм видали без проблем – я ще не встигла відійти від каси, де робила платежі, а хлопці задоволені вийшли з кабінету, де їм оформили всі документи для отримання готівки. Думаю, проблем з виплатою кредиту у них не буде. Через шість місяців вони без особливих проблем виплатять кредит, батьки допоможуть, та й стипендія або підробіток у таких дорослих хлопців напевно є. Зате вони змогли заощадити і купити телефон за вигідною ціною.

 • Дарина

  Звичайно кредит готівкою без довідки про доходи, оформлення онлайн – все це надзвичайно зручно, швидко. Однак я не є прихильником даної полсуги, оскільки відсоток складає в середньому 2-3 на день. Але ситуації бувають зовсім різні, і в багатьох випадках перевага в значній економії часу та нервових клітин є незаперечною у виборі виду оформлееня кредиту.

 • Марина Любимова

  Кредит готівкою без довідки про доходи має свої плюси і мінуси. Плюс один – це те, що не маючи відповідного прибутку, вам можуть дати необхідну сумму грошей. У цьому випадку, ніби-то, банк немає ніяких гарантій повернення вами коштів. Але це лише ваша наївність та необізнаність. Бо свої гроші банк поверне у будь-якому випадку, завдяки шаленим відсоткам. Мінусів значно більше.

 • Артем Григоренко

  Коли потрібні гроші, найпростіший і найшвидший вибір – це кредит готівкою. Замість того, щоб позичати у родичив чи друзів, завжди можна звернутися в відповідну установу і взяти готівковий кредит. Єдине, що потрібно завжди пам`ятати, те що будь-який кредит потрібно повертати. Якщо позичаєш – віддавай, тоді все буде добре. Минулого року позичав деяку сумму в банку. Запитали лише паспорт. Дуже швидко та без зайвого клопоту.

 • Дарія Вихновець

  Мені надзвичайно сподобалось, що кредит готівкою можно взяти без довідки про доходи. Я наразі не маю офіційної роботи та в мене є стабільних дохід, але бакові це не доведеш. Отже, я без проблем взяла кредит готівкою і ні разу не пошкодувала. Кредит брала на невелику суму, тому доволі легко його погасила. Звичайно я раджу добре подумати перед тим, як брати готівку в кредит, адже якщо не виплачувати вчасно то можно собі мати купу проблем. Та все ж таки я схильна думати, що такі кредити інколи є справжнім спасінням.

 • denis

  Привіт. це моя подяка поділитися цим з вами. тільки уявіть, я отримав кредит в розмірі $ 45 млн. але це буде виглядати як жарт для кожного, хто читає це. він йде, як це, я знайшов коментар на сторінці, і це було дуже коротким. Я просто наполягаю на цьому зізнатися. Я подав заявку на кредит в розмірі 45000000 доларів США. Я розповів свою історію і, як я хотів би використовувати гроші. Я погодився на їх умови. протягом декількох декількох днів я, нарешті, отримав успішний кредит в розмірі $ 45 млн. ви можете мати свою адресу електронної пошти zedloanpick@gmail.com~~dobj. ПРИМІТКА ……. (я хочу поділитися цим з вами, і ви повинні поділитися цим з іншими.)) ……………