На яку суму я можу розраховувати при подачі заявки на кредит?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

credit

Коли ви молоді і у вас немає багатих батьків, ви часто відчуваєте нестачу в грошах. Будь то подарунок на день народження дівчини або на нову машину. Скрізь потрібні гроші в борг.
Найбільший в Україні банк — ПриватБанк. І зазвичай люди довіряють йому. Ми збираємося йти в ПриватБанк.
І тут постає питання — скільки мені дадуть в кредит? І чи дадуть взагалі? Спробуємо проаналізувати вимоги до позичальників і де взяти кредит вигідніше всього.
Для цього розглянемо пропозиції банків і спробуємо їх стравнить

Скільки мені дадуть кредит у Приватбанку?

Для початку розглянемо кредит в Приватбанку. Найбільш привабливим для нас є позика з допомогою кредитної карти.
Умови за позикою: 36 відсотків у рік, мінімальний вік -18 років. Сума позики розраховується на підставі піврічного доходу. Тобто кредитна програма призначена для людей, хто офіційно працює. Якщо ви не працюєте, кредит не дадуть взагалі. Якщо ж ви працюєте, то ви можете розрахувати на суму до 25 000 грн.

Чи вигідно брати мікрокредит?

Ну а якщо у вас немає офіційного доходу, отримати відповідь на питання — скільки мені дадуть кредит? можна, звернувшись в Ломбарди або Мікрофінансові організації.
Відразу потрібно розуміти, що знайти там суму 50 тис. не вийде. Такі установи дають срочно гроші в заставу(Ломбрады) або дають суми позики до 10 тис. гривень.
І відсоток по таких позиках досить великий, а короткий термін.

Наприклад, візьмемо пропозицію по мікрокредитах 3 тис гривень на 26 тижнів обійдеться 199 гривень в тиждень.
Арифметика дуже хитра. На сайті банку дана не річна ставка, а тижнева ставка 3,23% до 3,5% за тиждень. Це може ввести в оману.
Але не раджу брати такі позики. Тільки якщо дуже потрібні день. Сервіс тут на висоті. За такі відсотки вам привезуть ці гроші на будинок.
А тепер проаналізуємо, що ж виходить.

3.23 в тиждень. Помножимо на 4 тижні= місяць
3.23 х 4 = 12.92 відсотка в місяць

А тепер розрахуємо процентну ставку в рік і отримаємо
12.92 х 12 =155,04%

Тобто отримуємо жахливу переплату — потрібно платити в 9 разів більше, ніж банк. Я б не став заморочуватися такою позикою. Це явно не самий вигідний позику. І тут дадуть грошей в кредит не більше 3 тис.
Така ж ситуація з іншими сервісами швидких грошей — Moneyboom, наприклад. Великі ставки і відсутність практично мінімальних вимог до позичальника. Все спрямоване на те, щоб видати таку позику.

Кредитна картка АльфаБанку

Альфа-БанкСума кредиту до 100 000 грн.

Грейс на покупки 55 днів

Оформлення не виходячи з дому, отримання кур’єром

Безкоштовний інтернетбанк
Оформити картку