Швидкий кредит без перевірок відповідь: де і як отримати?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (3 оценок, среднее: 4,67 из 5)
Зміст статті

У житті сучасної людини часто настає момент, коли терміново потрібні гроші і потрібно отримати терміновий кредит без перевірок. Відповідь на заявку відразу можуть дати не всі люди та організації, куди звертається людина. Деякі в таких ситуаціях звертаються відразу до родичів, знайомих, а також намагаються оформити експрес-кредит, йдуть за позикою в МФО. Останні варіанти відрізняються за швидкістю отримання коштів, про них ми сьогодні і поговоримо.

Що таке швидкий кредит?

Швидкий кредит — це позика, яка надається в самі короткі терміни по одному або декількох стандартних документів (паспорт + другий документ, що засвідчує особу). Довідку з роботи або копію трудової книжки в цьому випадку надавати не потрібно. Рішення банку буде залежати від кредитної історії позичальника, оцінки його персональних даних, зарплати, стажу роботи на останньому місці роботи і т. д.

Головною відмінністю термінового кредиту від позики готівкою є швидкість отримання. У першому випадку претендент отримає відповідь відразу після подачі онлайн-заявки. У випадку з кредитом готівкою спочатку потрібно зібрати відповідні довідки (сканкопия трудової книжки, завірена роботодавцем, довідка про зарплату за останні місяці і т. д.) Після надання в банк необхідних документів почнеться розгляд заявки. Середній термін розгляду такого позики складає 1-2 робочих дня. Тільки після цього позичальник зможе отримати гроші. З урахуванням часу, необхідного для збору документів та розгляду заявки, приблизний термін очікування становить 2-4 дні. Такий кредит можна назвати швидким.

Скільки часу оформляється швидкий кредит? Де отримати гроші в борг швидше?

Щоб дізнатися, де отримати терміновий кредит без перевірок з відповіддю відразу, потрібно порівняти процедури отримання позики в декількох кредитних організаціях, які працюють в різних нішах кредитування населення (банки, онлайн МФО, офлайн МФО)

Оформлення самого швидкого кредиту в банку складається з декількох кроків:

Онлайн-заявка: 5-10 хвилин необхідно для заповнення анкети
Рішення: 5 хвилин будуть потрібні для розгляду заявки
Договір: у разі позитивного рішення клієнту необхідно відвідати вибране відділення для підписання договору, отримання грошей. Якщо рішення було остаточним, то на все про все піде не більше 1 години. Якщо ж рішення мало попередній характер, то банку доведеться пройти остаточний розгляд, а це ще 10-20 хвилин додаткового часу.

У середньому, оформлення швидкого кредиту без перевірок з відповіддю відразу займе близько 1,5 годин. Варто враховувати, що за такими кредитами будуть найвищі відсоткові ставки. Ви можете перевірити самі і подати заявку:

Позика на карту під невисокий відсоток

Позика на карту до 7000 гривень

 • Екатерина Татарова

  Я жінка, тому мені властиві різні імпульсивні витрати грошей. Але одного разу дуже захотілося зробити подарунок своєму коханому чоловікові, але до нещастя необхідної суми не було на моїй карті. Недовго думаючи я полізла в Інтернет у пошуках вирішення своєї проблеми, саме тоді мені потрапила на очі ця стаття. Завдяки їй я змогла вирахувати в якому банку мені вигідно оформити швидкий кредит і саме головне, мій коханий чоловік був дуже задоволений своїм подарунком.

 • Владимир

  Швидкий кредит – це неймовірне спасіння для людей, особливо, в такий скрутний фінансовий час.. Нас з дружною ця послуга виручала дуже багато разів у тяжких життєвих ситуаціях. На жаль, доволі часто доводиться користуватися послугами швидких кредитів, бо часто не вистачає грошей від зарплати до зарплати. Але, хочу сказати, що найголовніше – це надто фанатично не захоплюватися кредитами, щоби не влізти по вуха у борги і важливо вчасно все повертати!

 • Альоша

  Швидкий кредит – реальная помощь в самых непредсказуемых ситуациях. Я, конечно, скептически отношусь к кредитам, но ситуации бывают разные. Так и мне единожды пришлось обратиться за финансовой помощью. Благодаря быстрой выплате и проценты были невелики. Если вы уверены в своей платежеспособности, то вам нечего переживать за переплаты и процентные ставки.

 • Алина

  Виникають інколи у житті такі ситуаціі, коли терміново можуть знадобитися гроші. Саме для таких ситуацій і існує можливість взяти так званий “швидкий кредит”. Зі свого власного досвіду можу сказати, що, якщо вам дійсно гроші потрібні ТЕРМІНОВО, тоді це – непоганий варіант при умові, що ви швидко їх повернете, щоб потім не сплачувати велики відсотки по кредиту.

 • Игорь Нагорняк

  Навіть у людей котрі розписують свій бюджет по копійках, можуть бути проблеми, коли терміново потрібні гроші. Я вже не вперше користуюсь швидким кредитом. Швидкий кредит часто рятував мене в різних ситуаціях, особливо коли твої знайомі не можуть тобі запозичити. Головним плюсом швидкого кредиту є те що гроші отримуєш миттєво, але великим недоліком є відсотки, хоча не завжди. Відсотки часто залежать від банку або контори яка надає кредит.