Прикмети про те, як правильно давати і брати гроші в борг

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

    Мабуть, кожен знає хоч які-небудь прикмети (або сформовані в нашому суспільстві традиції, стереотипи – називайте це як захочете), связинние із зайняттям і позичанням грошей. Але навряд чи хто знає, а тим більше, зможе назвати стільки прийме про гроші, пов’язаних з тим, щоб давати чи брати їх в борг, скільки їх є на цій сторінці. Ознайомтеся з ними, виконуйте їх, і тоді, коли будете давати чи брати в борг гроші, ваша безпека підвищиться, а почуття занепокоєння знизиться.
    І нічого дивного тут немає. Все просто. Адже Ви прямуєте і дієте за прикметами народної мудрості, що дійшли до нас із глибини століть!

    Чи не давай в борг 20 доларів: погана прикмета! Краще дай 19: що повернуть – шансів більше на це!

    Прикмета: Не можна давати гроші в борг (борг) на убутній місяці (в період від повні до молодика).

    Ще прикмета: Не можна давати гроші в борг після заходу Сонця.

    Всі операції по позиці грошей та їх поверненню потрібно проводити при світлі.

    Не можна давати гроші і брати їх у борг з рук в руки. Потрібно їх ложить на стіл (але не на обідній), на тумбочку, на комод, на стілець, табуретку, ну, або в крайньому випадку на підлогу або на землю.

    Прікмети про гроші:
    Не можна давати гроші в борг у понеділок.
    Віддавати борг потрібно вранці.
    Давати гроші в борг потрібно при зростаючому місяці, а віддавати при спадаючої.
    Віддавати борг потрібно дрібними купюрами (меншими, ніж були позичені).
    Краще не давати гроші в борг людині, перед яким ти сам повинен або чимось йому зобов’язаний. Він може не віддавати борг або тягнути з його поверненням, вважаючи, що має на це моральне право.
    Краще завжди давати і віддавати гроші (купюри) не в розгорнутому вигляді, а в згорнутому. Якщо купюра просто складена навпіл, навіть злегка, цього вже достатньо. У такому вигляді її можна давати і віддавати, не турбуючись. Купюра має бути складена так, щоб її кінці були звернені до того, хто її віддає. А якщо віддавати гроші в розгорнутому вигляді, це означає, що Ви, як би з усією душею з ними розлучаєтеся, так сказати … Не соромтеся так віддавати гроші. Ті, хто не знають про цю прикмету, візьмуть від Вас гроші, і розгорнуть їх самі. І нічого Вам і не скажуть. (Звичайно, якщо ви не склали купюри більш ніж раз, просто навпіл, або якщо не посвертивалі їх в трубочки). А ті, хто знає про це, зрозуміють, і теж нічого не скажуть (адже напевно, раз знають, то й самі так чинять). І ця прикмета стосується не тільки позичених грошей. Її дуже бажано дотримуватися завжди: коли купуєте що або, оплачуєте які-небудь послуги і т. П.
    Не можна брати гроші в борг у п’ятницю.
    Не дають грошей в борг на Водохреще, на інші великі церковні свята та особливо 13-го лютого.
    В п’ятницю 13-го, само собою, не потрібно давати гроші в борг і позичати.
    Не дуже відомі прикмети про гроші: Не можна давати в борг грошові суми, що закінчуються двійкою і нулями: 20, 200, 2000, 20000 і т.д. Швидше за все ці гроші Вам не повернуть.

    Сучасні прикмети: Давайте гроші в борг, особливо великі суми, під заставу і під розписку.

    Ну що, всі запам’ятали?
    Якщо ні, то обов’язково роздрукуйте собі ці прикмети про гроші, які пояснюють, як їх правильно давати і брати в борг, і потихеньку все завчіть.
    А якщо Ви банківський працівник, то роздрукуйте крупним шрифтом і повісьте на самому видному місці у вашому відділенні банку. Але тільки потім не задаватися питанням, куди ж від вас поділися клієнти.
    А взагалі, раз такі прикмети є, значить все ж, щось у цьому є. Народна мудрість, і все таке …

    І краще вже …

    Ну, Ви зрозуміли.