Позики на 15 днів – Термінова видача грошей за 30 хвилин

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

Тільки тут знаходиться найбільша база кредиторів, які пропонують позики на 15 днів на картку онлайн без перевірки кредитної історії і без відмови. Ми пропонуємо позики до зарплати на будь-яких умовах: без переплати, без довідок з роботи, без поручителів і застави. Виберіть підходящий варіант і заповніть коротку анкету. Відповідь прийде на телефон за 2 хвилини, а гроші відправлять на карту миттєво.

Кращі позики на 15 днів на карту

Серед найвигідніших продуктів мікрофінансових організацій можна відзначити швидкі кредити на 15 днів у Манівео, Дінеро, КредітАп. У організацій заявлена ​​щоденна процентна ставка від 0% на перший кредит. Це відносно низький відсоток, враховуючи, що більшість інших компаній кредитують під 1-1.2% в день. Навіть різниця в 0.3% пункту стане суттєвою при позиці на 15 днів на максимальну суму.

Всі три організації мають однакові умови кредитування, пропонуючи гроші в сумі до 15 тис. Грн. при максимальному терміні в 60 днів.

У всіх є пролонгація і дострокове погашення, при якому відсотки будуть перераховані за фактичний термін користування грошима.

Якщо у клієнта є проблеми з КІ, йому краще отримати позику на 15 днів у Море Грошей. З розглянутих тільки ця компанія пропонує програму підвищення кредитного рейтингу. За рахунок отримання дрібних і частих позик кредитна історія позичальника поліпшується. Згодом клієнт може отримати більш істотний кредит в банку. Цей варіант буде ідеальним рішенням для молодих клієнтів, у яких поки ще немає кредитної історії через відсутність кредитних зобов’язань.

Основні вимоги до позичальника

Більшість мікрофінансових організацій мають загальні стандартні вимоги до потенційних клієнтів:

Українське громадянство
Повнолітній вік від 18 років. Окремі кредитні компанії видають гроші з 20 років або 21 років. Максимальний вік позичальників теж всюди варіюється. Десь межі немає, а де-то приймають заявки клієнтів тільки до 65, 68 або 70-75 років.
Постійна реєстрація на території країни. У онлайн-компаній немає прив’язки до конкретного регіону, вони готові кредитувати позичальників з різних населених пунктів, навіть з маленьких сіл на околиці країни.
Постійний дохід. У більшості компаній немає такої вимоги, але він апріорі передбачається при видачі позики клієнту, адже у нього повинен бути дохід, щоб погасити заборгованість перед кредитором
Наявність власного мобільного телефону та електронної пошти.