Найвигідніший кредит готівкою

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (3 оценок, среднее: 4,67 из 5)
Зміст статті

groshi8
В Україні налічується велика кількість банків, які пропонують фізичним і юридичним особам свої послуги. Серед них однією з найбільш популярних являється кредит. Ми вже Вам розповідали, які банки дають кредити готівкою. Кожен банк намагається закликати якомога більше людей скористатися саме його послугами, а тому йде на різноманітні поступки, акції і знижки. В такій великий кількості пропозицій можна заплутатися навіть спеціалісту із сфери кредитування, а простій людині інколи взагалі не зрозуміти, який же із кредитів готівкою є найвигіднішим для нього.
Першою і найбільш важливою цифрою, яка постає перед зацікавленим в отриманні кредиту клієнтом, виступає процентна ставка. На сьогоднішній день це специфічне число дає змогу підрахувати людині, скільки коштів їй доведеться повернути банку за надання можливості взяття кредиту. Чим нижчий цей показник, тим більшою буде комісія. Саме тому більшість людей, невміло вибираючи кредитну пропозицію, не можуть вчасно повернути кошти, прирікаючи себе на бідне життя замість щасливої мрії.

Порівняння пропозицій українських банків

Але вихід є із любої ситуації, зі слів відомого мультиплікаційного героя. Його слова доречні і при виборі найвигіднішої пропозиції банків. Якщо людина вже зуміла знайти вигідні умови кредитування, треба глибше ознайомитися із його умовами. Як правило, обирають не більш ніж 3 найвигідніші пропозиції, із яких вибирається лише одна, найбільш підходяща. Проте, в більшості випадків процес пошуку закінчується безрезультатно по цілому ряду причин.
По-перше, позичальник завжди несе втрати у фінансовому плані. Сплатити потрібно податковий сбір та базовий. Базова виплата – процентна ставка по кредиту, а також одноразова місячна комісія. Податковий сбір – замовлення оцінщика та оплата його послуг, страхування, оплата податків, штрафи і т. д. В результаті підвищується ціна на сам кредит. Тому навіть вигідна пропозиція може стати менш привабливою, ніж дорожчий варіант послуги.
По-друге, чим менший термін виплати кредиту, тим більше грошей людина має сплатити банку. Саме тому, беручи кредит на мінімальний строк, велика щомісячна виплата може стати причиною виникнення солідного боргу. Щоб зменшити кількість виплат, тим самим забезпечивши економію власних коштів, потрібно виплатити гроші по кредиту до кінця його строку. В цьому випадку потрібно розглянути немало різноманітних пропозицій, адже в деяких установах при поверненні кредиту раніше встановленого строку нараховується штраф.
Для того щоб вибрати найбільш вигідну пропозицію, потрібно звернути увагу всього на три числа, з яких і починається розрахунок побічних платежів та різних додаткових зборів. В результаті, саме вони визначають такий показник, як ефективна ставка кредитування.

Пошук вигідного кредиту в Інтернеті

Немало пропозицій вигідного кредиту можна відшукати в Інтернеті, у тому числі можна оформити кредит готівкою в Тернополі. Саме тут пропонують свою допомогу фірми-посередники. Щоб скористатися їх послугами, пропонується заповнити деяку інформацію про себе на їх порталах. В більшості випадків це всього один бланк, який після заповнення відправляють у декілька банків одразу.
Щоб правильно заповнити подібні форми, необхідно вказати дані з паспорту та ідентифікаційного коду. Після розгляду залишеної інформації до замовника послуги телефонує представник цієї установи. Рекомендується під час бесіди уточнити розміри щомісячного платежу. Цю інформацію слід запам’ятати або записати на окремому аркуші паперу. Далі потрібно її порівняти с тією інформацією, яку людина отримала від інших банків. Якщо вас влаштовують запропоновані кредити, то можна замовити їх у найближчий час. Тільки повільні і продумані кроки дадуть максимально вигідний результат, а тому при виборі банку не слід квапитися.
Необхідно пам’ятати, що відправлена заповнена форма онлайн навіть при позитивному рішенні зі сторони банку не має чинності без підтвердження клієнта. До моменту підписання угоди можна в любий час відмовитися від кредитних послуг.

Деякі нюанси під час отримання готівки по кредиту

Якщо умови кредиту влаштовують клієнта, йому потрібно отримати кошти у відділенні банку. У офісі йому запропонують підписати кредитний договір. Перш ніж поставити власний підпис у відведеному місці, слід якомога детальніше розглянути і проаналізувати усі пункти. Якщо виникають труднощі у розумінні яких-небудь положень, слід звернутися за допомогою до працівників банку. Слід поцікавитися про штрафні санкції, які у разі несплати будуть застосовані до порушника умов програми кредитування. Так як вони можуть бути значними, то слід точно знати, до якого числа місяця потрібно внести щомісячний платіж. Можливо, більш вигідним способом оплати стане використання терміналу, ніж подорож до каси банку. Тільки підібравши вигідні умови надання кредиту, можна забезпечити собі спокій і відсутність зайвих переживань під час використання позичених коштів.

 • Sofia Banulyak

  Найвигідніший кредит – це сплачений вчасно. Одного разу оформила кредит і пожалкувала, що недочитала пункт про штрафні санкції в разі несплати в указаний термін. Порада: краще займіть у друзів чи родичів, а якщо і берете в борг у банку, то читайте прискіпливо договір позики.

 • Елена

  А я скажу, що найвигідніший кредит – це відсутність кредиту. Дуже несхвально відношусь до кредитів взагалі і вважаю, що краще утримуватися від рішення брати будь-який кредит у будь-якому банку.

 • Annana

  Найвигідніший кредит, на мою думку, це виплачений кредит. Без відстрочок, штрафів, додаткових комісій.. Звичайно, гроші в борг дуже виручають і я не вважаю, що користуватись кредитами не треба. Треба, але тільки якщо ви взмозі обійтись без затримок по сплатах.

 • Nika

  Дійсно, виплачений кредит вчасно — це найвигідніший кредит.. Це створює позитивну кредитну історії та підіймає впевненість у спроможності виплатити вчасно.

 • Tasha

  Так, звичайно, просто сказати, що найнадійніший кредит — це відсутність його. Проте, будьмо реалістами бувають часи, коли гроші потрібно терміново і в цей чай така позика є привабливим, а можливо і єдиним варіантом. Тому, найнадійнішим кредитом виявиться позичені кошти в знаному банку, котрий себе за рекламував себе тільки з найкращого боку.

 • Galya

  Найвигідніший кредит – це власні заощаджені кошти, що можна тримати як то кажуть на чорний день. Завжди маю на банківській картці деяку суму грошей, щоб в разі необхідності не брати в борг

 • Mary

  В наш час насправді дуже багато цікавих пропозиців від різноманітних фінансових установ. Неодноразово користувалась кредитом від Альфа Банку та вважаю, що саме він є найвигідніший

 • Анатолий Толстых

  Нині, коли пропозицій кредитів досить багато, на різних умовах та від абсолютно різних банків, потрібно вибрати найвигідніший для себе. Кредит готівкою це гарна річ, адже якщо кошти потрібні терміново, єдиною змогою їх дістати, являється кредитування. Але серед багатьох пропозицій потрібно вибрати ту, яка буде збігатися з Вашими можливостями.

 • Анна

  Особливо дратує коли банк робить найвигіднішим кредит з умовою сплати відсотків по кредиту за щоденне використання кредиту. Якщо просумувати скільки вийде за місяць, то отримаємо відсоток набагато більше ніж кредит з відсотковою ставкою за місяць. Багато людей ведуться на на такий маркетинговий хід.

 • Олександр

  Це дійсно дуже корисна інформація. Адже в наш час брати в гроші в кредит дуже поширене явище. Але при виборі банку слід дуже уважно ознайомитися з умовами. Бо чим вигідніший кредит, тим швидше ви зможете з ним завершити

 • Натали Бровченко

  Ситуації в житті бувають різні, тому інколи доводиться брати кредит в банку. В таку ситуацію попала і моя сім”я, довелося брати гроші на лікування бабусі. Завдяки тому що всі наші родичі були зацікавлені в швидкому погашенню боргу, ми змогли розрахуватися до кінця його строку, і це був найвигідніший кредит для нас.

 • Дмитро Дерновий

  Узагалі знайти найвигідніший кредит для себе не так просто як здається на перший погляд. До того ж сервісів на даний момент велика кількість і можна просто заплутатися у їх різноманітності.

 • Макс

  В сучасних умовах брати позики стає все більш життєво необхідним. То туди трохи не вистачає, то сюди треба додати. Найвигідніше брати позику на найкоротший термін – до одного місяця. Тоді вам не доведеться переплачувати багато й будете мати гарну кредитну історію.

 • Геннадий

  Брав кредит на один місяць, а повернув вже за два тижні. Найвигідніше брати таку суму, котра менша вашого прибутку за місяць. Тоді ви гарантовано спроможні своєчасно повернути борг.

 • Анна Титарчук

  Потрібні були терміново гроші на лікування.Взяла кредит, оформили все швидко і якісно.Найвигідніший банк на мою розсуд.Підійшли до моєї проблеми дуже серйозно.Спасибі за прекрасний сервіс.