Мікрокредит на картку до 5000. Який вибрати?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

Як часто в житті трапляється так, що в самий відповідальний момент не вистачає невеликої суми грошей, наприклад, якихось 5000 гривень, щоб вирішити проблему, купити бажану річ і т. д.
Які організації надають невеликі позики на короткі терміни? Де можна отримати кредит готівкою на найвигідніших умовах? Чим дистанційний мікрозайм відрізняється від мікрокредиту в офісі? Який з них все-таки вибрати? Чому зарахування позики на карту — самий швидкий і оптимальний спосіб отримати гроші в борг?

Хто дасть такі гроші в борг?

У потенційного позичальника, якому терміново знадобився мікрозайм на карту до 5000 гривень, є кілька варіантів, де можна позичити гроші:

Займи на картку
– Ломбарди (Як працюють ломбарди)
– Приватні кредитори (родичі, друзі, знайомі) – цікава інфа по темі здесь.

Кожен з цих способів має свої нюанси та особливості. Наприклад, для отримання грошей у ломбарді потрібно заставу (золоті прикраси, техніка, телефони і т. д.) Переплата тут буде невеликий, але необхідність залишати особисті речі в якості забезпечення і не сама швидка процедура оформлення роблять цей варіант менш привабливим.

Позика грошей у друзів або знайомих — теж спірний варіант. По-перше, тут є психологічний фактор. Найчастіше просити гроші в борг соромно, незручно. По-друге, позичальник ризикує назавжди втратити хорошого знайомого чи друга, якщо не зможе вчасно повернути борг. З іншого боку близький друг може позичити гроші без відсотків і на тривалий термін.

Оптимальним варіантом серед запропонованих буде звернення за мікрозаймом в 5000 гривень в мікрокредитной організації. Проте вибрати відповідну буде не так-то просто з-за величезної різноманітності видів і найменувань компаній.

Дистанційні мікрофінансові організації, які надають позики через інтернет — варіант для тих, кому гроші потрібно отримати швидко. Для оформлення кредиту позичальнику потрібен лише паспорт, мобільний телефон і комп’ютер з виходом в мережу. Весь процес оформлення відбувається дистанційно. Позичальник вибирає бажану суму і строк, заповнює анкету, вказує спосіб отримання, підтверджує умови кредитування і отримує гроші вже через кілька хвилин після розгляду заявки.

Онлайн мікрокредити на картку до 5000 гривень дистанційно через інтернет можуть отримати жителі абсолютно будь-якого населеного пункту, який знаходиться на території країни. В цьому великий плюс таких компаній.

Умови за мікрокредитами на карту до 5000 гривень

Щоб знайти найвигідніший мікрокредит на 5000 гривень, позичальникові потрібно розрахувати і порівняти переплату при рівних умовах (сума та термін) в різних компаніях. Ми грузли всю «брудну» роботу на себе і розрахували підсумковий % при позику в розмірі 5000 гривень. Результати у верхній таблиці нашого сайту.