Мікрофінансові організації: про що мовчать кредитори?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

Нерідко бувають ситуації, коли зарплату не вдається «розтягнути» до наступного місяця, так як і непередбачені витрати – явище нерідке, та й сам заробіток невеликий… Криза торкнулася багато підприємств і виробництв, сильно позначаючись на якості життя простих людей. Звичайно на допомогу «поспішають» кредитні організації, які у гонитві за прибутком і, знову ж, власним заробітком, пропонують ну просто нереальні для простих обивателів умови. А «простим смертним» часом нікуди діватися, так як гроші потрібні «ще вчора». Багато кредитні організації, на відміну від банків, що видають гроші громадянам, не питаючи з них ні довідок про зарплату, не яких-небудь інших документів, на підготовку або отримання яких потрібно певний час. Багато компаній, про які йде мова, тобто мікрофінансові організації, пропонують навіть таку послугу, як отримання готівкових коштів буквально не виходячи за межі своєї квартири. Практично будь-який громадянин, що має комп’ютер, підключений до інтернету, може оформити заявку на отримання кредитної картки.

mikrozajm

Кредитору не цікава інформація про розмір заробітної плати передбачуваного позичальника, втім, його мало хвилює, чи працює громадянин, який звернувся з проханням про фінансову підтримку, в принципі. Розглянувши звернення в лічені хвилини, кредитор або кредитний менеджер дає відповідь (частіше позитивний). Коли картка буде готова, позичальник отримує повідомлення. Кредитну карту йому на будинок кур’єр привозить у зручний для нього час.

Як бачите, умови для отримання швидкої позики просто шикарні, особливо вони «гарні» для людей, які працюють неофіційно, а таких, як ви самі знаєте, сьогодні чимало. Позичальник повинен бути не молодшим 18-ти, а якщо старше 60-ти – «не проблема». Якщо він не зможе оплачувати борг, ну або просто з якихось причин не захоче його повертати, то співробітники мікрофінансової організації притягнуть до відповідальності його близьких родичів. Для отримання «швидких грошей» найчастіше достатньо подати копії паспорта та ІПН-свідоцтва.

Оголошень про термінових позиках зустрічається нам дуже багато, навіть в маленьких провінційних містечках. Але поспішати оформляти договір з кредиторами, швидше, не варто, так як повертати гроші доведеться з великою переплатою. Кредитори замовчують про реальної процентної ставки, про умови позики кажуть «розмито», а людині, яка звернулася за допомогою в подібну організацію, гроші, як правило, потрібні терміново. Врахуйте, що, швидше за все, ставка, прописана в договорі, буде не річний, а, наприклад, денний. Взявши певну суму не тиждень, сума переплати вже буде суттєвою. Тому варто добре подумати, чи не простіше якось обійтися або перепозичити у родичів? А якщо зайняти не у кого, а без цього обійтися неможливо, то краще всього звернутися в банк, дізнатися про умови отримання картки з пільговим періодом.

Кредитна картка АльфаБанку

Альфа-БанкСума кредиту до 100 000 грн.

Грейс на покупки 55 днів

Оформлення не виходячи з дому, отримання кур’єром

Безкоштовний інтернетбанк
Оформити картку


 • Galya

  Я оформила кредитну картку. Все було добре до того, як через рік закінчився термін дії карки і я мала сплатити кошти (сума чимала) за її повторний випуск. Без цього я не мала змогу навіть сплачувати свою заборгованність. І все через свою неуважність. Зробила для себе висновок про те, що краще наступного разу зберу необхідні кошти, бо борги виплачуються дуже тривалий час.

 • Kira

  Велика кількість людей на даний час не надто довіряють банкам, так як в країні ситуація не з легких, та й банки стають неплатоспроможними один за одним. З іншої сторони безпечніше, і не так б’є по гаманцю “позичати” в банку, ніж в організаціях, що надають термінові кредити. Я одного разу взяла таку термінову позику, стягнули шалені відсотки, при чому працівники не надто “церемонилися”, регулярно нагадуючи про погашення кредиту. Зробила висновок, що надалі за позикою звернуся в разі самої крайньої потреби.

 • Олена

  В мене також траплялася така життєва ситуація, коли потрібні гроші. Чоловік заробітну плату витратив на ремонт авто, родичів в місті нема А мені у кого ще просити? Тоді звернулася в банк. Я навіть не розглядала варіант звертатися до кредиторних контор, бо дуже легко вони роздають гроші, це вже перша причина для хвилювання і недовіри. Кредит ми виплатили через півроку. Звісно більше повертали грошей та не набагато. Отже я так зрозуміла, що правильно я зробила, звернувшись до банку

 • ВИКТОРИЯ Ковтун

  Насправді, у ситуації, коли швидко потрібні гроші, може опинитися кожен. Але, як на мене, звертатися до таких швидких позик- це остання справа. Не маю я довіри ні до них, ні навіть. до звичайних банківських кредитних карток. Моя подруга-підриємець якось змушена була позичити невилику суму для того, щоб спратити за аренду приміщення, але так сталося, що віддавала вже досить значну суму, бо проценти та штрафи нарахували чималі.

 • Лариса

  Щось умови оформлення цих миттєвих займів не викликають довіри – лише копії документів, та онлайн оформлення. Тобто будь хто може взяти чужі копії поспорта та податкового коду і оформити кредит. А погашення кредиту потім будуть вимагати з того, хто грошима і не користувався? Я вважаю, що потрібна більш надійна система підтвердження особи, яка оформлює займ.

  • Valentin

   Кредитори мало хвилюються щодо ретельної перевірки громадян, бо річна відсоткова ставка перекривае можливі ризики. А щоб нам не втрапити в халепу – треба бути пильними щодо своїх документів и марно не панікувати. Сервіс позики до зарплати врятував кілька разів, коли не було можливості позичити грошей у знайомих. Вчасно доставили картку додому у день оформлення.