Кредити для студентів

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

Кредити для студентів

Через сервіс онлайн-кредитування «Гроші в борг» Ви можете безкоштовно подати заявку на кредит для студента в 4 банки України.

Кредити студентам видаються у віці від 18 років. Максимальна сума кредитів для студентів 25000 гривень. Місячна кредитна ставка по студентському кредиту від 1,3% до 3% в залежності від банку кредитора. Строк кредиту для студента від 6 до 48 місяців, з можливістю дострокового погашення кредиту.

Подаючи заявку на кредит для студента, у графі «працевлаштування» виберіть варіант «студент». Якщо ж Ви офіційно працевлаштовані як працівник в будь-якій організації України, то краще виберіть варіант «офіційно працевлаштований». Перед відправкою заявки перевірте всі введені Вами дані і тільки після цього натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Відразу після відправлення заявки на кредит студенту, її перевіряють наші оператори, протягом 15 хвилин, на коректність введених Вами даних і тільки після перевірки надсилають заявку в банки партнери. Оператори банків-партнерів, отримавши нашу заявку на студентський кредит, заводять анкету на потенційного позичальника і відправляють її на отримання попереднього рішення по видачі кредиту. Після отримання попереднього рішення по видачі кредиту потенційному позичальнику, оператори банків узгодили видачу кредитів, передзвонюють який подав заявку студенту і запрошують його в найближче відділення банку для оформлення документів та видачі кредиту.

Сервіс онлайн-кредитування «Гроші в борг» абсолютно безкоштовно обробляє заявки на кредити для студентів в Україні. Всі наші послуги з консультування потенційних позичальників, допомоги в отриманні кредитів студентам, обробки заявок на кредити, оплачують наші банки партнери.

 • Алевтина

  Я в цьому році стала студенткою університету, здобуваю другу освіту. З’явилася необхідність оплачувати навчання, тому думаю взяти кредит. Поки не вирішила в якій саме банк звернутися, але хоча б ознайомилася з основними аспектами видачі кредиту студентам в цій статті. Дуже зручно, що можна швидко подати заявку в інтернеті та чекати дзвінка від банку.

 • Анна

  Добрый вечер! Вы пишите что кредит выдается студентам от 18 лет, нужны
  ли какие-либо поручители для таких клиентов, важна ли форм обучения
  (очная, заочная, платная или бюджетная)? И еще, какие документы должен
  предоставить студент с места учебы? Будет ли вообще руководство учебного
  заведения как то задействовано в кредитовании и будет ли владеть об
  этом информацией?

 • Марина

  Так сложились обстоятельства, что мне пришлось перейти на заочную форму обучения, которую, соответственно, придется оплачивать. Поскольку родители не в состоянии платить за мою учёбу – хочу взять кредит, поскольку я студентка – работать много не могу, зарабатываю лишь на нужды и на оплату съемной комнаты. Спасибо за статью, для ознакомления стала очень полезной

 • danil77771

  Учусь на третем курсе университета, стоимость обучения подняли, родители не всегда могут оплачивать всю сумму. Теперь же смогу обратиться в банк за помощью самостоятельно. Спасибо за статью!

 • MariaR

  Я студентка, вчусь у рідному містечку. Нажаль обставини так склались, що мені довелося перейти на платну форму навчання, яку доводиться оплачувати. Вирішила взяти гроші у кредит. Стаття ознайомила с цією процедурою. І добре що можна подати заявку та чекати дзвінка.

 • Karina Golub

  Абсолютно європейський підхід. Адже студенти -= це найактивніша частина суспільства та цілком можливо їм потрібні будуть кошти, але не всі захочуть попросити гроші в батьків, бо вже ж дорослі. Чи інші причини. Тому, оформити кредит для них — це хороша нагода навчитися приймати рішення. виконувати обіцяне, вчитися керувати грошима. Тож приємно, що банки про думають.