Кредит у банку без застави

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

В даний час на ринку кредитування представлений величезний вибір різних програм кредитування, за якими передбачено отримання грошових коштів на нестандартних умовах. Пов’язано це з тим, що все більше банків, розробляючи нові програми, враховують запити позичальників. І беззалоговий споживчий кредит є саме такою послугою.

Як оформити кредит без застави

Природно, що перш ніж подати заявку в певне банківську установу, необхідно попередньо розглянути кілька аналогічних пропозицій від різних банків. Такий підхід дозволить прояснити картину з приводу того, на що можна розраховувати при подачі запиту на кредит без застави.

Для того щоб кредит без застави був гарантовано отримано слід залучити до оформлення позики поручителів. В свою чергу поручителі повинні зібрати повний пакет документів, який дозволяв би перевірити їх благонадійність і, головне, підтверджував би їх платоспроможність. В цілому, список документів, необхідний для поручителів точно такий же як і для самого позичальника.

Банком буде перевірена вся надана поручителями інформація, розглянута їх надійність, здатність забезпечити зобов’язання по кредиту.

Крім того, слід знати і те, що банківська організація, яка надає кредит без застави, в процесі оформлення позики може підняти процентну ставку по користування позиковими коштами, а також зменшити термін надання позики. Такий варіант допустивши в цілях зниження ризиків, які не виключені при видачі незабезпеченого позики.

Щоб оформити кредит без застави, позичальникові необхідно надати документи, відповідно до вимог даної банківської установи. У кожному банку діють власні умови, однак для всіх випадків без винятку стандартними вимогами є надання з боку потенційного позичальника його паспорт, ІПН та довідка про доходи. Ці документи необхідні для отримання позики практично в будь-якій банківській установі.

Також не варто забувати і про вікові обмеження, які можуть бути встановлені в банку. Звичайно, в кожній банківській організації існують власні мінімальні і максимальні значення віку потенційного позичальника, одна в середньому ці рамки обмежуються 21 і 60 роками.

Для того щоб кредит без застави був отриманий, позичальник повинен мати постійну офіційну роботу або зареєстрований в якості індивідуального підприємця. Однак для позичальників, які займаються підприємницькою діяльністю по незабезпеченому кредиту може бути збільшена на кілька пунктів процентна ставка. Справа в тому, що багато банкірів з побоюванням надають позики підприємцям, посилаючись на нестабільність їх доходу.

Кредит без застави: що може запропонувати банк

В банках діють різні програми кредитування, які не передбачають наявність застави. Умовно, кредит без застави можна розділити на такі групи:

Швидкий або експрескредит – даний продукт призначений для оперативної видачі невеликих сум на короткий термін. Основними характеристиками такої позики є мінімальні вимоги до позичальників і досить високі процентні ставки.
класичний споживчий кредит
торговий кредит – надається безпосередньо в торгових точках на покупку будь-якого товару.

У ряді випадків, позичальникові вигідніше оформити кредит без застави в тому банку, в якому він обслуговується. В цьому випадку позикові кошти можуть бути надані на пільгових умовах.