Кредит готівкою в Тернополі

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

kredit v ternopoli
Задаєтесь питанням, де можна взяти кредит готівкою в місті Тернопіль? В цьому питанні вам може допомогти далеко не одна фінансова організація. Велика кількість кредитних програм у порівняно невеликому місті дозволяє його жителям підібрати для себе найбільш оптимальний варіант.Популярністю в Тернополі користується банк Райффайзен, ПриватБанк і Ощадбанк, і не тільки.
Якщо у вас немає довідки про доходи, найбільш раціональним буде варіант із банківською позикою. У різних банків сформувалась приблизно однакова низка умов, висунутих позичальнику. Розглядання запиту відбувається на протязі одного-п’ять днів. Якщо для вас час грає надто велику роль і ви не бажаєте чекати довше, оформіть заявку в режимі онлайн, і в окремих випадках ви зможете розраховувати на відповідь на протязі декількох годин. Це дуже зручно, оскільки для подання заявки пропадає необхідність в обов’язковому відвідуванні банківської установи. Вам прийдеться туди навідатись тільки для того, щоб забрати свої гроші, підписавши договір. Оптимальний варіант в такій ситуації – мати банківську карту тієї установи, в якій ви оформлюєте кредит. За таких умов гроші вам будуть перераховані моментально.

Вимоги тернопільських банків до позичальника

Що стосується вимог, які висовуються позичальнику, необхідно зауважити, що залежать вони виключно від політики банківської установи. Кожен банк в першу чергу звертає увагу на вікову категорію людей, які до нього звертаються, орієнтуючись на установлені мінімальні і максимальні вікові рамки. Більшість банків цікавиться зайнятістю потенціального позичальника, вимагаючи при цьому надання відповідної документації. Немаловажним являється і рівень доходів. Сума позики може вар’юватись, в залежності від наявності поручителів або застави. Підсумкова відсоткова ставка також має пряму залежність від цих обставин.
Перед тим, як наважитись оформити кредит у одному із тернопільських банків, делікатно вивчіть всі вимоги і норми кредитування, щоб у майбутньому не виникало зайвих питань.

Конкретні пропозиції

Лідером серед банківських установ, які надають кредити фізичним і юридичним особам у Тернополі, посідає Альфа-Банк. Максимальною сумою позики являються 200 000 грн., в той час коли відсоток річних складає всього 0,01%. Наступні місця зайняли собою Банк Російський Стандарт і Дельта Банк, які на річний термін видають до 50 000 грн. На подібних умовах працює і Імексбанк, але відсоткова річна ставка складає тут 19% (сума – від 3 000 до 50 000 грн.). Також Імексбанк страхує до 9% кредитної суми, що залежить від терміну, на який був оформлений кредит.
В хіт-параді найбільш вигідних пропозицій для позичальників у Тернополі наступне місце посідає Ренесанс Банк, пропонуючи готівкою до 50 000 гривень (максимальний кредитний термін може складати до 60 місяців). Являється одним із найбільш вигідних варіантів для тих осіб, які не можуть надати довідку про доходи, не мають поручителів і не готові оформити заставу майна. Проте Ренесанс Банк висовує цілу низку своїх вимог до позичальників: їх вік повинен складати від 25 до 70 років, необхідна довідка про офіційне працевлаштування за останні 6 місяців.
На шостому місці находиться Ідея Банк, який може надати до 5 000 грн. кредитних коштів терміном на один рік. В цьому випадку річна ставка складе біля 30%, мінімальний вік для надання позики – 21 рік. Довідка при доходи не вимагається.
Ще один варіант, який необхідно розглянути – Радикал Банк, який дозволяє розраховувати на суму до 30 000 грн. (граничний термін сплати складає 36 місяців). Річна відсоткова ставка не на цілий один відсоток вища, чим у попереднього розглянутого банку.
Кредитні кошти для використання в освітянських цілях дозволяє отримати банк «Київська Русь». В цьому випадку вам потрібно орієнтуватись на відсотковий показник річних 31,39%, максимальна сума кредиту дорівнює 10 000 грн. Сплачувати можна на протязі одного року, наявна функція дострокової виплати.
Серед додаткових варіантів можна відзначити Банк Михайлівський і MoneyVeo, які видають від 3 000 до 7 000 грн кредитних коштів, а також Швидко Гроші, основна перевага якого проявляється в мінімальному віковому показнику потенціального позичальника, який складає 18 років, проте відсоткова ставка дорівнює 2% в день.
Проаналізувавши всі наявні пропозиції по кредитуванню фізичних і юридичних осіб, ви зможете підібрати оптимальний для себе варіант, в залежності від вашого віку, матеріального становища, терміновості оформлення кредиту, наявності поручителів і майна для застави. Безумовно, вище представлені далеко не всі фінансові установи, послугами яких можна скористатись при наявній необхідності отримання кредитних коштів, тому перед вами постає дійсно непростий вибір…

 • Артур Теплов

  Доволі важлива стаття, в якій чітко і конструктивно викладена вся інформація про вигідне отримання кредиту. Найкращим вважаю те, що крім узагальнюючих термінів та вимог, фігурує цілий список з банків з плюсами та мінусами. Я надаю перевагу Альфа-Банку, часто маю з ним справу та повністю задоволений його пропозиціями.

 • Nella

  В мене вже був досвід користування послугами банку

  Альфа Банк. В мене буда довідка про доходи за 6 останніх місяців. Працівники банку дали згоду на отримання кредиту 50 тисяч гривень. Ми уклали договір, гроші отримала дуже швидко. Раджу всім додатково укладати угоду страховання кредиту.

 • Валентина

  Все так чітко розписано, навіть не виникло зайвих питань наприкінці статті. Так, ситуації у житті складаються по різному, і іноді взяти готівковий кредит – найкращий вихід із ситуації. Сама так брала і не жалкую

 • Антон Малик

  Дуже дякую за статтю. Сам би довго обирав, а у вас все досить інформативно написане та розкладено по поличках. Обрав Альфа-Банк через доволі низький відсоток річних і задовольняючі мене умови кредитування.

 • Алина

  Дякую, стаття дуже інформативна. Іноді виникаюсь такі ситуації, коли дійсно порібні гроші терміново, а позичати нема в кого. Тоді справді, кредит готівкою – оптимальний варіант вирішення проблеми.

 • Кравчук Виталий

  Всім доброго дня.Дуже дякую за такий сервіс.Працівники дали згоду вже за 12 годин.Вигідні умови для погашення кредиту,планую в подальшому співпрацювати з банком Альфа-банк.Дякую.

 • Сергій

  Стаття повчальна та інформативна, але наскільки я знаю банк «Київська Русь» кредити вже більше року не може видавати, тому що його було ліквідовано НБУ. Шкода, я в ньому брав кредит на навчання в університеті, встиг виплатити, непоганий був банк. А з існуючих банків подобається обслуговування в Альфа-банку, але отут користуюся лише кредиткою.

 • Lola

  Дякую за статтю, дуже добре розглянуті всі банки. Не могла визначитися, в якому банку взяти кредит, але після статті та комментарів, зрозуміла, що краще це зробити в Альфа-банку. Відсоток дуже приємний.

  • Тарас

   Я не прихильник кредитів, але зараз конче необхідно, то ж стаття в тему! Ознайомившись з усіма варіантами також вирішив, що оберу саме Альфа-Банк, адже відсоток дійсно приємний.

 • Фурсин Александр

  Інформативно. Я ще не був клієнтом Альфа-банку, але тепер неодмінно скористаюся нагодою. У них помірні відсотки по кредитах і хороші умови. До того ж у них є он-лайн сервіс, що заощадить час.

 • Anatoliy

  Натрапив на цю статтю тому, що шукав найбільш сприятливі варіанти щоб взяти кредит. Тут дуже зручно орієнтуватись – бачиш умови надання кредитів всіма банками. Як на мене, то найкращі умови у Альфа-банку. Можна взяти досить солідну суму і для цього достатньо лише паспорт. Тому вирішив брати кредит саме в цьому банку.

 • Иришка22

  І чому я не потрапила на цю статтю раніше(( Взяла кредит в іншому банку на гірших умовах( А тут все так зрозуміло викладено про наявність всіх “підводних каменів” при отриманні кредиту в банках!

 • Александр Шамрай

  До кредитів завжди відносився з деяким опасінням, брав тільки товарні кредити у Альфа-банку. У них найвигідніші пропозиції серед конкурентів, мінімальний пакет документів та швидке винесення рішення.

 • Анна Билан

  Так, в моєму житті було декілька кредитів і всі я вчасно закривала. Зараз я намагаюсь не брати кредити, а якщо доведеться, то тепер я буду обізнана у всіх підводних камнях кредитування.

 • Илона

  Досить гарна стаття, і досить вчасно. Зараз склалася така життєва ситуація, що просто необхідний кредит готівкою, тепер я обізнана в усіх можливих варіантах, то ж дякую автору.

 • Марина Любимова

  Нажаль, в моєму житті був прикрий досвід, коли мені довелося взяти гроші у кредит. Прикрий, тому що відсотки злетіли до небес. В результаті чого я сплатила банку вдвічі більше, ніж я взяла. Не розумію, чому держава не врегулює цю сферу діяльності і не встановить фіксовану процентну ставку?

 • Helen

  Я – не прихильниця кредитів, але, звісно, в житті все трапляється. І коли так складаються обставини, що взяття кредиту – це останній вихід із ситуації, то в цьому випадку дуже уважно потрібно підійти до вибору фінансової установи, важливо ретельно вивчити всі умови, які пропонує банк. З усіх банків, які мені відомі, дійсно саме у “Альфа-банку” найнижчий відсоток річних за користування кредитом.

 • Андрей Гаев

  До банку за цією послугою не звертався жодного разу. Взагалі стаття досить цікава та інформативна, доносить всю потрібну нам інформацію. А вже користуватися, або ні, вирішувати тільки вам.

 • Annee

  Був тяжкий досвід в зв’язку із валютним кредитом. І уявіть собі навіть у валютних кредитах держава не запровадила фіксованої ставки, попри всі свої обіцянки. То що вже говорити про гривневі?!

 • Annee

  Був тяжкий досвід в зв’язку із валютним кредитом. І уявіть собі навіть у валютних кредитах держава не запровадила фіксованої ставки, попри всі свої обіцянки. То що вже говорити про гривневі?! Жах.

 • Борис

  Ніколи раніше до цього не брав гроші в кредит. Дружина народила мені дочку і на нагальні потреби довелося брати готівковий кредит. Спочатку мене це бентежило, але після спілкування з представником банківської установи я заспокоївся. Кредит поступово повертаю, мене це зовсім не обтяжує.

 • Екатерина

  Була кредитна картка , не зовсім можу сказати , що це позитивний досвід , так як були проблеми з роботою , і протягом трьох місяців не могла платити , за цей час набігли жахливі відсотки . Звичайно ж , потім банк зробив мені реструктуризацію і питання були вирішені . Планую і пізніше звернутися за кредитом , так як це відмінна можливість придбати дорогу техніку для дому та зробити інші важливі покупки .

 • Юля Кузьмич

  Дуже дякую автору за корисну статтю! Нещодавно склалась така ситуація в моєму житті, що кредит зараз мені просто необхідний. Прочитавши статтю, я зробила висновок, що Альфа-банк просто ідеальний варіант для мене! Ще раз дякую за корисну інформацію. Сподіваюсь ця стаття стала цікавою не тільки для мене, а я й для багатьох інших людей.

 • Юлия Деньчук

  Цікава корисна детальна стаття. Я вже одного разу брала кредит в Альфа-банку під 0%. Ніяких прихованих відсотків, все прозоро. Я задоволена банком і в подальшому, якщо знадобиться, буду брати кредит тільки в ньому.

 • Надежда Дмитренко

  Я мала кредитну картку від Альфа банку, відсотки наігають просто моментально, окрім того постійні дзвінки з банку з нагадуваннями, дрыбницы,але все ж неприэмно. Хоча якщо грошы потрыбны не на великий термын а до приклад “до зарплати” то проблем виникнути не мало б)

 • Isabelle Welton

  отримати безкоштовний кредит з НУО міжнародної фінансової допомоги

  Програма фінансового відділу у співпраці з ролі ООН і ЄС є фінансування всіх людей і дати їм можливість отримати в
  від безробіття і вирішити свої фінансові проблеми без їх здачі тиску щодо відшкодування. можна зробити запит на проекти фінансової допомоги або інвестицій або для підвищення вашого бізнесу, і було б погасити протягом 7 або 11 років після того, як на прохання з процентної ставки на 2%, так що ви можете насолоджуватися відмінно це occasion.La генеральний секретар організації може бути досягнуто на Facebook: (Isabelle Велтон-Dr) з електронною поштою: isabelle.weltonsg@gmail.com
  спасибі

 • Isabelle Welton

  отримати безкоштовний кредит з НУО міжнародної фінансової допомоги

  Програма фінансового відділу у співпраці з ролі ООН і ЄС є фінансування всіх людей і дати їм можливість отримати в
  від безробіття і вирішити свої фінансові проблеми без їх здачі тиску щодо відшкодування. можна зробити запит на проекти фінансової допомоги або інвестицій або для підвищення вашого бізнесу, і було б погасити протягом 7 або 11 років після того, як на прохання з процентної ставки на 2%, так що ви можете насолоджуватися відмінно це occasion.La генеральний секретар організації може бути досягнуто на