iPhone 7 обігнав попередника з продажу

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

Ми вже розповідали як купити в кредит iphone6. Така ж схема покупки діє і для нового флагмана iphone7. Всього в жовтні 2016 року в Україні було продано трохи менше 9 тисяч iPhone 7 і iPhone 7 Plus.
iphone7
Інтерес до нової моделі смартфона виявився вище, ніж у його попередника iPhone 6s і 6s Plus – за аналогічний період минулого року було продано 4 тисячі смартфонів. Про це повідомляють непроверненые джерела в інтернеті

Також Вам буде цікаво: Як купити смартфон в кредит?

Всього ж в Україні минулого місяця було продано близько 250 000 смартфонів. При цьому iPhone 7 зайняв 3,7% українського ринку смартфонів в штуках.
Відзначається, що найбільш ходовий моделлю виявився iPhone 7 з 128 Гб пам’яті – за місяць продано майже 35 тисяч пристроїв.
iPhone 7 став одним з найпопулярніших смартфонів в «» в жовтні. Він могутніше попередника, у нього нові можливості фото – і відеозйомки, пристрій захищений від бризок. На затребуваність моделі iPhone 7 Plus впливає також розмір: все більше людей в Україні вибирає фаблет в якості «першого екрану» – він суміщає в собі функції смартфона і планшета.
Частка Apple в високих сегментах смартфонів, в принципі, дуже висока, а в місяць виходу новинок вона стає ще більше, так як люди цілеспрямовано чекають їх. Протягом декількох тижнів з моменту прем’єри і появи в магазинах iPhone впливають на всіх виробників, інтерес до флагманських пристроїв яких знижується.

 • Алексей Соколов

  Ого! Хоча я не здивований. Адже завжди все нове викликає великий інтерес, а 7 iphone – це дійсно неймовірно крута штука. Спасибі за статтю.

 • Ron James

  не розумію звідки така зацікавленність данною моделлю, маркетологи спрацювали на ура!

 • Людмила

  Стаття пiзнавальна, та все ж цiкаво чому люди частiше обирають саме цю модель телефону, невже вона настiльки краща за iнших чи просто всi купують, тому що вiдомий бренд? Звicно менi подобається те, що вiн бiльш надiйний в використаннi, але все ще для себе не вирiшила, чи справдi вiн менi потрiбен.

 • Viktoria Rozreyko

  Вважаю ,що ціна на Iphone завищена, зараз багато телефонів набагато краще і дешевше. Хоча, як кажуть на смак і колір,кожен вибирає сам.

 • Алина

  Ніколи не розуміла, чому люди готові віддавати стільки грошей за Айфон. Це ж просто телефон, а брати телефон в кредит – це абсурдно

 • Станислав

  А я користуюся таким телефоном і можу чесно казати про те, що цей айфон набагато кращий за попередніх. Він швидкий і дуже зручний в користуванні.