Гроші до зарплати

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

Оформити швидку позику до зарплати через інтернет на карту в Україні

Гроші до зарплати можуть знадобитися несподівано і дуже терміново. Що робити в цьому випадку? Можна звернутися до родичів, друзям, знайомим. Можна, але це не завжди зручно, не хочеться нікого турбувати, розповідати причини і присвячувати інших у свої проблеми. Вихід з ситуації є — просто звернутися за кредитом до зарплати.

Що являє собою кредит до зарплати?

Це звичайний кредит, який підлягає виплаті, він має певну відсоткову ставку, обмеження по сумі і термін. Його особливість у тому, що він видається дуже маленький термін, на кілька днів або тижнів. Такий банківський продукт створений саме для таких ситуацій, коли терміново потрібні гроші, а день зарплати ще не настав.

Особливості отримання грошей до зарплати

1. Можливість отримати гроші не виходячи з дому. Для цього ви просто заповнюєте спеціальну онлайн-анкету та надсилайте її на розгляд. Про цілях видачі ніхто питати не буде, витрачайте гроші на свій розсуд, ніяких звітів не потрібно. Анкета міститиме загальні питання про позичальника: паспортні дані, відомості про роботу і доходи, контактна інформація.
2. Отримання в терміновому порядку. Найчастіше такого роду програми передбачають експрес-оформлення, коли гроші до зарплати можна отримати вже в день оформлення. Особливо, якщо подається заявка онлайн гроші, і не потрібно відвідувати офіс кредитора.
3. Невеликі суми до отримання. На те він позику до зарплати, що отримавши її, позичальник тут же може спокійно розрахуватися з кредитором. Якщо вам потрібна більша сума, то звертайтеся за стандартним кредитом, тут же можна отримати кілька сотень гривень.
4. Маленькі терміни. Найчастіше кредитор встановлює термін повернення в 30 — 35 днів, але якщо у позичальника є можливість, то він може без проблем повернути кошти раніше.
5. Кредит погашається один платежем. Ніяких часткових внесків. До зазначеного в договорі строку позичальник повинен внести суму боргу з вже нарахованими відсотками. Після цього кредит автоматично закривається.
6. Ставки. Розмір ставок зазвичай встановлюється не в річному еквіваленті, як при звичайних кредитах, а в місячному. Тобто, це певний відсоток, який набіжить на видану суму. У деяких випадках ставка буде подобова, коли за кожен день користування позиковими засобами нараховується невеликий процент.
7. Можливе отримання тільки за паспортом, ніякі довідки просто не потрібні.

Хто видає гроші до зарплати?

Зазвичай такого роду кредити не видають банки, а мікрофінансові організації. Вони спеціалізуються на видачі невеликих сум, включаючи позики до зарплати. Їх перевага в тому, що в основному вони працюють віддалено.

Як отримати гроші до зарплати?

1. Заповніть онлайн-анкету. Обов’язково робіть це правильно і безпомилково.
2. Чекаєте рішення, яке надійде дуже скоро на мобільний телефон, вказаний в анкеті.
3. Якщо кредит схвалений, то залишиться тільки його отримати. Тут може бути кілька способів. Це звернення в офіс кредитора, де підписується договір і видаються засоби. Можливе перерахування схвалених коштів на рахунок заявника, а деякі компанії надають послугу виїзду представника кредитора прямо на будинок до позичальника, де також вивчається і підписує договір і обговорюються варіанти видачі коштів.

Переваги звернення за кредитом, коли терміново потрібні гроші до зарплати, очевидні. Не потрібно просити у родичів і друзів, як виправдовуватися і відкривати свої проблеми. Оформивши онлайн-заявку, ви отримуєте можливість отримати необхідні кошти вже в день звернення. Це зручна в усіх відношеннях послуга.

 • Дмитрий О.

  Чудову послугу придумали. Жаль звісно, що тільки тепер дізнався, що є таке взагалі. Бувало декілька таких критичних ситуацій в яких я б обов’язково скористався послугою “Гроші до зарплати”.

 • Савищенко Александр

  Доводилось якось брати грощі до зарплати. Терміново потрібно було заплатити борг, щоб не було прострочки. Брав всього на тиждеть так, що відсотки були настількі малі, що й не побачив)

 • Артур Белов

  Дуже гарно послуга. Зазвичай за неділю до зарплати грошей вже не лишається, а друзів турбувати не хочеться, просто ідеальний вихід, якраз вихідні, треба буде зайти, і оформити цю послугу!

 • Karina Golub

  В крайньому випадку можна скористатися. Хоча я волію шукати додаткові способи заробітку та вчуся використовувати ті гроші, котрі маю була хоча нині на покупку мобільного таки скористалася. Ось такі справи. Тому, розумію позитивні відгуки людей, які скористалися послугою Однак, наголошую, що слід розвивати фінансову грамотність, вчитися бачити можливість заробити та дозволити достатку зайти в своє життя.