Де срочно взяти гроші

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

Багато людей опиняються в такій ситуації: коли терміново потрібно десь взяти гроші, а в банку відмовляють. Причин для відмови може бути безліч, на них зупинятися не будемо. І людину починає мучити питання: де взяти грошей, якщо банки не дають?

Де взяти гроші терміново?

1 варіант — попросити в борг у родичів або знайомих. Це найкращий спосіб, адже при цьому можна взяти в борг без відсотків. Але не завжди родичі і друзі можуть позичити велику суму, так як і у них такої суми немає в наявності. Не варто дивуватися, якщо знайомі попросять написати розписку або навіть скласти договір позики або ж надати заставу. Кожна людина хоче підстрахуватися і не втратити свої гроші.

2 варіант найпростіший спосіб узяти грошей, якщо банки не дають — звернутися в ломбард. Тут під заставу ювелірних виробів, побутової і комп’ютерної техніки і багатьох інших речей буквально протягом години можна отримати кредит. Причому, потрібно тільки паспорт. Секрет такої довірливості в оцінці застави. Ломбарди приймають тільки ліквідну заставу, якщо людина не заплатить за нього, щоб його можна було продати.
Оцінюють в кращому випадку від 30 до 40 відсотків від його вартості. Ломбардні позики обходяться позичальникам досить дорого. За кожен день його використання доведеться заплатити від одного і більше відсотків. Але позикові кошти можна не повертати, на відміну від банківської системи, просто предмет застави назад ви не отримаєте.

3 варіант взяти мiкропозик онлайн. Прямо зараз Ви зможете отримати мікропозик в Києві, Одесі, Харкові, в будь-якому місті України на кредитну карту протягом 20 хвилин. Якщо Ви подасте заявку зараз, то після швидкого підтвердження можна буде відразу скористатись грошима.

Де взяти гроші в борг?

Грошима в борг можна розжитися в кредитній спілці. Хоча багато хто з них і збанкрутували, все ж деякі успішно розвиваються і продовжують кредитувати громадян. Без застави там можна отримати невелику суму, але видають її неохоче і вимагають поручителя. І позики ці набагато дорожче банківських — до 40 відсотків річних, а буває і до 70 відсотків.

Якщо банки не дають, то взяти грошей у борг можна і у приватної особи. Такі оголошення можна знайти в Інтернеті або в будь-якій газеті. Ці операції здійснюються вільно і є цілком законними. Але просто так грошей ніхто не дасть, буде потрібно написати розписку або укласти договір позики. У випадку не повернення грошей позичальником кредитор зможе подати на нього в суд. У договорі позики чітко прописується сума позики, строк і порядок його погашення. Усна домовленість може обернутися для кредитора втратою грошових коштів.

Деякі люди звертаються до кредитних брокерів. Брокери є посередниками між позичальниками і банками і можуть досить швидко підібрати для клієнта кредитна пропозиція, що відповідає його вимогам. Ці люди заздалегідь знають про всі умови кредитування в різних банках, вони навіть можуть допомогти отримати кредит людині з поганою кредитною історією . Щоб скористатися послугами брокера, йому потрібно заплатити і тоді він бере на себе всю роботу і надає вам тільки інформацію. Бувають випадки, коли кредитний брокер надає клієнтові навіть кращі умови, ніж позичальник міг би собі уявити.

Гроші завжди потрібні терміново

Якщо нічого з вищевказаного у вас не вийшло і гроші потрібні терміново, а ніхто не дає, спробуйте продати що-небудь. У кожної людини вдома є багато непотрібних, але цінних речей. Наприклад, старий бабусин комод, який може коштувати чимало грошей або ж колекція марок, яку із задоволенням купить колекціонер і викладе за неї чималу суму. Потрібно просто подати оголошення в Інтернет або в газету, що ви продаєте таку-річ.

Для користувачів соціальних мереж і любителів спілкуватися на форумах є реальна можливість швидко зайняти в борг на форумі. Доведеться назвати точну потрібну суму і, швидше за все, надати завірені нотаріально копії своїх документів, адресу проживання та телефони, вся інформація буде обов’язково попередньо перевірятися. Великі кредитори надають свої сайти. Але відсотки по кредитах в Інтернеті набагато вище, ніж у банках. Це зрозуміло, адже в цьому випадку кредитні ризики вищі.

 • Ирина

  Для меня, лучшим решением стало оформить кредитку в ПриватБанке. Занимать у знакомых деньги, не удобно, как-то.

 • Ирина Мартова

  Цікаво все росписано про таку кількість позик грошей. На мій розссуд краще пощичати у добрих друзів, але вчасно віддавати, щоб не було сварок.

 • Тема Варвин

  Скажите, можно оформить такой кредит в Днепропетровске? Какие условия займа? Спасибо.

 • Виктор

  Честно скажу, что брать кредит, на самом деле, – не самая лучшая идея. Но, в нашем жестоком мире, это реальный выход. когда друзья отвернулись, а ситуация вынуждает. По своему собственному опыту скажу, что кредит, опять же, дело опасное, но если всё хорошо обдумать, то почему кредит – не выход из ситуации?

 • Елена Маслова

  Кредитка у Приваті – найзручніший, на мою думку, спосіб отримання моментальних грошей у борг. Якщо розраховуватися безготівкою і контролювати терміни виплат, переплата мінімальна.

 • Татьяна

  Мені не подобається позичати гроші у близьких чи знайомих. Краще взяти кредит. Одного разу в мене була складна ситуація. Я брала кредитну картку у Приваті. Але надали лише 1600 гривень. Прийшлося закладати до ломбарду всі свої золоті прикраси.

 • Сопко Людмила

  Если уж и брать кредит – то только в исключительных ситуациях. Да и то, лучше постепенно самостоятельно сделать денежный резерв для неожиданных ситуаций, брать из него в случае необходимости. У незнакомых людей если и занимать деньги, то осторожно, уж лучше банк, там не “кинут” на деньги. Ломбард, в общем, неплохая идея. Хотя если уж так, то лучше продать ненужные вещи из дома или гардероба и получить за это деньги. Много зависит от требуемой суммы.

 • Ирина Мартова

  Я лично стараюсь не связываться с банками, это реальная кабала. Конечно бывают крайние случаи, но лучше все продумать заранее, как потом отдавать.

 • Ирина

  Меня всегда спасает кредитка ПриватБанка, хотя процент, выходит не маленьким. Иногда закладываю золото в ломбард. Главное, побыстрее его выкупить.

 • Тема Варвин

  Вариант микрозайма, мне подходит больше всего! Быстро, просто, удобно! Радует, что деньги можно получить в день обращения!

 • Лариса

  Как по мне, то лучше занять у близких людей. Во всех остальных случаях такие проценты накапают, что не рад будешь.

  • Илона

   Згодна з вами, однак не завжди життєва ситуація та матеріальне становище друзів дозволяє обійтись без кредиту.

 • Владислав

  абсолютно согласен, займ у родных людей куда проще, надежнее и удобнее! по крайней мере если вдруг ситуация сложилась так что у тебя в данный срок денег нет, но через неделю будут… родные тебе не влупят пеню по самое не балуй!

  • Healthymen

   Якщо брати невелику сумму, то навряд зможуть набігти великі проценти. І взагалі, умови ж можна прочитати в Інтернеті.

   • Лина

    Нажаль в інтернеті дуже неправдиво вказують умови займу. Коли починаєшь формлювати завжди якісь скриті відсотки випливають.

 • Александр Миргородский

  Найкращий варіант – зарані передбачити такі випадки. Береш кредитку в будь-якому банку, постійно нею користуєшся, знімаєш гроші, вчасно погашаєш, і через кілька місяців на ній уже кредитний ліміт біля 10 000, які доступні в будь-який момент.

 • Сергей Ермолаев

  Ребята, я вам так скажу: если нет сильной нужды, то лучше не связываться с банками! Лучше занять у родственников или знакомых! У них хоть без процентов! Ну если уже некуда деваться, то уже в банк!

 • Катя

  погоджуюсь с коментаторами, що краще займати у родичів чи знайомих. Або шукати банк, у якоми ти обслуговувася вже, та вже є там великий кредитний ліміт. Якщо купуєш щось, то краще брати у розсрочку.

 • Василий Совельев

  Кредит это хорошо, только отдавать то нынче нечем. Люди в большенстве своём не готовы нынче кредиты брать.

 • Владислав

  Если честно, то лучше не брать кредит, но если всетаки взяли то лучше брать у приватбанка у него самый меньший процент.

  • Жека Шайдаров

   Згоден з вами, але маленький процент для банку це майже не можливо всеодно переплатити прийдеться чималеньку суму.

 • Марина Любимова

  Сподіваюся, ви ніколи не будете у такому скрутному становищі, щоб довелося брати кредит чи позичати у родичів. Кредит – це проценти, а позика у родичів може стати привідом для сварок. Адже коли ви позичаєте гроші, ви лише посилююте своє скрутне становище.

 • Андрій Кравчук

  Хто може допомогти? Потрібна сума 70000 грн. Терміном на рік. Під ваш процент.

 • Jake McKinney

  Вам потрібне термінове фінансування? Іди вперед! Ми допоможемо вам. З позикою від 3%, ви можете отримати кредит у розмірі від 3 000 до 100 000 000 доларів США та максимальну тривалість кредиту до 50 років. Місцеположення не є бар’єром. Наш процес кредитування нелегкий. Тому зв’яжіться з нами зараз через..
  Facebook: https://www.facebook.com/jakemckloans/
  Електронна пошта: jakemckloanfirm@yahoo.com
  ВЕБ-САЙТ: https://jakemckloanfirm.wixsite.com/financeandloan