Чи можна отримати кредит з 20 років

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

кредит з

Кредитування продовжує стрімко розвиватися. Більш того, клієнтура банків неквапливо молодшає. Якщо зовсім недавно кредит з 20 років могли запропонувати лише деякі фінансові установи, то тепер цей список суттєво розширився.

Більшість банків як і раніше віддає перевагу надавати позики особам з 21 року, кредити з 20 років несуть додаткові ризики. Існують певні особливості кредитування осіб, які не досягли віку 21 року. Простіше кажучи, банк дуже ризикує, надаючи позики настільки молодому населенню.

На думку багатьох аналітиків, 20-ти річні юнаки та дівчата ще не до кінця усвідомлюють всю серйозність зобов’язань, під якими підписуються. Більш того, в цьому віці далеко не всі молоді люди вже можуть похвалитися достатнім і стабільним заробітком.

Кредит від 20 років: особливості отримання.

Багато людей бажають отримати кредит готівкою від 20 років, не знаючи, що всіх тонкощів і нюансів цієї позики. Перш за все, переважна більшість фінансових установ зажадає від потенційного клієнта поручителя або навіть декількох.

Порука – це основний спосіб зниження банківського ризику, який активно застосовується у всіх видах кредитування. Що вже говорити про те, що кредит 20 років – це вагомий ризик для будь-якого банку.

Поряд з порукою, фінансова установа може вимагати від потенційного позичальника заставу. В ролі нього може виступати як нерухоме майно, так і автомобіль. Не можна не сказати про ломбардному кредиту, який для багатьох молодих людей є актуальним рішенням, навіть незважаючи на менш вигідні умови отримання.

Банківський кредит від 20 років можливий у багатьох банках, але, все-таки, далеко не у всіх. Відзначимо деякі з них і умови надання, які ними пропонуються.

Кредит готівкою до 20 років: де отримати

Існує цілий ряд фінансових установ, які готові надати споживчий кредит, так і автокредит з 20 років. Відзначимо, в якому банку можна взяти кредит на 20 років на прикладі декількох банків.

Кредит від 20 років, може бути виданий в Ощадбанку. Ця фінансова установа готова надати позику виключно при наявності поручительства. Відсоткова ставка при цьому буде варіюватися від 16 до 24%.

Кредит готівкою до 20 років активно надається банком Траст. Зовсім недавно це установа почала давати активну рекламу, розширюючи тим самим клієнтуру.

Кредити від 20 років в банку Руский Стандарт є одним з головних напрямків діяльності і кредитування. Кредитування за допомогою карти припускає 24% річних.

Питання, де взяти кредит на 20 років хвилює багатьох молодих людей. На щастя, де можна взяти кредит 20 років можна дізнатися як в офісах банків, так і за допомогою інтернет-ресурсів.

Про те, який банк видає кредити молодим людям можна дізнатися і по телебаченню, так як реклама фінансових установ – не рідкість. Варто сказати, що практично всі з них потребують будь-якого забезпечення.