Чі дадуть мені кредит? експрес тест

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

Прийнявши рішення скористатися банківською послугою кредитування, практично будь-якого потенційного позичальника цікавить питання: А чи дадуть мені кредит?”. Особливо це питання актуальне у випадках, коли ситуація не дозволяє втрачати час на пошуки лояльного банку з мінімальними вимогами. І значить необхідно максимально підготуватися до спілкування з менеджером банку, щоб виключити ймовірність почути відмову.

Чому можуть відмовити у кредитування

Причин, за якими банківська установа може відмовити в видачі кредиту безліч. І навіть ідеальний з усіх боків позичальник не застрахований від того щоб почути у відповідь на свій запит про позику категоричне «ні». Однак виділити кілька моментів, які можуть вплинути на рішення банку, цілком реально.

Отже, банківська організація може відмовити в кредитуванні потенційному позичальникові, якщо:
позичальник виглядає неналежним чином або має підозрілий зовнішній вигляд, менеджер банку помітив у потенційного позичальника ознаки алкогольного або наркотичного сп’яніння або позичальник веде себе несерйозно. Крім того, позичальникові може бути відмовлено і у випадку, якщо він неохайно одягнений або веде себе дивно.
при оцінці потенційного позичальника банк застосовує систему скорингу, коли потенційним позичальником заповнюється анкета, за якою за кожну відповідь нараховується певний бал. У разі якщо загальна сума балів буде нижче встановленої банком планки, то в видачі кредиту буде відмовлено.
в деяких випадках, причиною відмови банку в наданні позикових коштів, може стати відсутність згоди чоловіка або дружини. У такій ситуації кредитні кошти можуть бути отримані тільки при наявності письмової згоди дружини або чоловіка, навіть якщо чоловік з дружиною вже давно не проживають разом.
банк визнав доходи потенційного позичальника недостатньо високими або не регулярними.
потенційний позичальник є володарем так званої поганою кредитною історії. Іншими словами, потенційний позичальник за попереднім кредитом має борги, прострочення, непогашені позики або судові розгляди.
Крім основних, відмов у кредитуванні можуть послужити і непрямі причини. Перш за все, такою причиною може послужити вік молодої людини, що звертається за позикою, особливо якщо він ще не призивався в армію. Крім того до непрямих причин можна віднести:
відсутність цінного майна, яке могло б виступити в якості застави,
занадто часта зміна місця роботи та місця проживання,
наявність на руках у потенційного позичальника тимчасових документів і т.д.

Більш високі шанси на отримання кредиту у позичальників віком від 27 до 45 років, які працюють у бюджетній сфері і мають нехай невелику, але стабільну заробітну плату. А також у менеджерів і керівників середньої ланки зі стабільно високим доходом.

Однак не знайшовши себе у списку бажаних клієнтів не варто засмучуватися і опускати руки. Так сьогодні дізнатися чи дадуть мені кредитможна пройшовши простий експрес тест, результат якого, звичайно, не впливає на рішення банку, але може підказати які в цілому шанси на отримання кредиту.

Чи дадуть кредит визнач свої шанси за хвилину

Отже, для того щоб зрозуміти чи дадуть мені кредитслід відповісти на наступні питання так чи ні:
чи готовий роботодавець підтвердити рівень ваших доходів довідкою за формою 2НДФЛ?
чи не було у вас перерв у трудовому стажі?
чи немає у вас проблем з законом. Чи не є ви боржником по аліментах, податках або інших зобов’язань?
чи є у вас власні накопичення?
у вас не було прострочень за попередніми кредитами?
з усіма чи кредитами ви розплатилися за рахунками?

Якщо на всі питання ви відповіли так, то можете сміливо відправляти в банк за кредитом.